Máte Vy nebo někdo z Vašich blízkých zkušenost s duševním onemocněním? Škola zotavení nabízí pozitivní a respektující prostředí ke vzdělávání.Máte Vy nebo někdo z Vašich blízkých zkušenost s duševním onemocněním? Škola zotavení nabízí pozitivní a respektující prostředí ke vzdělávání.
Nabízíme širokou škálu kurzů s tematikou zotavení z duševní nemoci, které vám mohou pomoci dosáhnout lepší životní pohody a žít spokojenější a naplněný život i s vaší nemocí. Tým lektorů je složený z odborníků na duševní zdraví, ale i z peer lektorů, kteří se sami z duševního onemocnění zotavují.Rádi se s Vámi podělíme o své osobní zkušenosti s životem s nemocí a o příběh své vlastní cesty k zotavení, ale i o zkušenosti z druhé strany – z pozice profesionálů, kteří s lidmi s duševním onemocněním pracují. Hlavním principem je pro nás koncept zotavení, naděje a víra, že i z vážného duševního onemocnění je možné se zotavit.
 

Kurzy se konají v prostorách Školy zotavení na adrese Řehořova 10, Praha 3 (zvonek s nápisem Centrum pro rozvoj péče o duševním zdraví). Školu zotavení najdete v 1. patře.

Zájemci o studium v Škole zotavení se mohou informovat a hlásit přímo na adrese nebo na těchto kontaktech:

Veronika Kapková
studijní poradce a peer specialistka
tel.: 608 155 507
e-mail: kapkova@cmhcd.cz

Petra Kubinová
odborná asistentka
tel.: 774 393 704
e-mail: kubinova@cmhcd.cz

Škola zotavení je v provozu díky projektu Komunitní centrum pro Zotavení.