co sem udělala špatně-doplnění

Tak návodů jak zbalit holku je na netu všude plno, ale jak zbalit kluka a nepodělat to když o něj stojíte se moc najít nedá. To je o tolik složitější zbalit kluka než holku? Když mně se osobně nechce jít za psychologem, to bych mu určitě musela říct sví jméno nebo to de i anonymně? Třeba bych mu zaplatila prachů mám dost nebo bych se s ním zato vyspala to je jedno... A kdyby věděl mý méno tak by to určitě řekl našim a oni mají kecy že mám na kluky dost času a ať je nestřídám atd. Tak bych potřebovala radši něco anonymního, víte o něčem? Mně nejde jen o povyražení, on je hezkej a dobrej a ještě má hodně peněz, takže skvělej po všech stránkách. Ale zase všichni mi říkali, že důležitější je to aby se mi líbil a aby mě měl rád než s ním chodit jenom kvůli prachům. Tak to fakt teď nechápu. Tak co je pro většinu lidí důležitější? Prachy nebo aby mně dobře udělal? já sem mu říkala že ho miluju a že udělám všechno co bude chtít(i kdyby chtěl něco ujetýho). Takže klidně i něco hlubšího nebránila bych se, to on ví. Ale zase musí chápat že když je mi 16 tak to zatím tak dobře neumím, ale zase on byl panic a zaučovala sem já jeho a on to neuměl vůbec, tak se mi zdá divný že by chtěl hnedka nějáký hlubší filozofický moudrý vztahy nato přece máme oba dost času...
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, odkazuji na svou původní odpově´d, na které bych nic neměnil a kterou peer konzultant ve své vlastní odpovědi citlivě a lidsky doplnil a možnosti poradny, jako je tato, vyčepral.
Avatar

Michal Kašpar

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, píšete, že v šestnácti letech máte trochu zmatek při hledání partnera. Myslím, že to je ve vašem věku docela přirozené. Mně je čtyřicet dva let, dospíval jsem v minulém století a k dívkám jsem měl na jednu stranu až posvátnou úctu, na druhou stranu mě přirozeně zajímal sex. Nikdy jsem ale do milostných vztahů nepočítal peníze a po pravdě jsem byl věrný, když už jsem s nějakou dívkou chodil. Věrnost má v lásce smysl, partneři ji po sobě vyžadují. Znají ji i některá zvířata (lvi, divoké husy). My lidé máme řadu omezení, která víceméně dodržujeme. Společnost nám brání navazovat mnoho sexuálních kontaktů naráz, a je to dobře. Bylo by pokrytectví tvrdit, že to dodržují všichni, ale často jsou okolím trestáni nedůvěrou. Váš partner reaguje přirozeně, když mu říkáte o jiných klucích, že byste s nimi také spala. Každý vztah je závazek, jde tu o zdraví - tělesné i duševní.


Zpět na seznam