Ještě k tem broukům

Diky zaradu , s tim pitim ste to špatně pochopili,já piju jen vijimečně , já ty brouky vidim právě když sem střízlivá. Pije manžel on musi protože nas živí kdyby stim prestal tak by mu vzali invalidni důchod na játra a on bere hodně. Já piju jen někdy s ním abych ho podpořila. Sama se napiju jen když sem neštasná když nepřide milenec a nemám ským mít sex(manžel je s toho chlastu skoro furt inpotentní)a já mám jen 2milence a kolikrát nepříde ani jeden. Už sem zistila že sou skutečný ti brouci,když sem donutila manžela aby se podíval pořádně tak je viděl taky ale už mu je nesmím ukazovat jinak bude zle. Stará teta (ona ví všechno) mi poradila že to ma doma každý kdo má vodu vodovod kvůli mokru co stoho je , že sou to šváby a že je to požehnání když není jídlo že je nachytá a osmaží a je výborný oběd prý samí bílkoviny.A taky že jo. Teť máme vodovot pitnou vodu a odtý doby je máme. Mi se kvůli tomu všici smějou že sem blázen na čistotu že se každý týden koupu a všechno umývám že s tím mám jít k psychyatrovi. Je to nemoc nebo to je normální když se pořát koupu? Jenže nevím jesly se semnou manžel kvůli tomu nerozejde jeho to štve že vypustím tolik vody a co by zato bylo piva. Ale tu vodu máme kvůli manželovi jemu to nařídil doktor že potřebuje vodu kůli těm játrům aby nepil pořát pivo. a stejně jí vipije tak 1skleničku deně.
Avatar

Zuzana Foitová

Odpověď odborníka:
V odpovědi peer poradkyně je řečeno vše podstatné. Dodám jen, že u pokročilého alkoholismu se halucinace objevují právě při vynechání alkoholu a tyto stavy mohou vyústit až v delirium tremens, což je život ohrožující stav. Léčba existuje, musíte se k ní ovšem rozhodnout vy. Váš životní styl je pak zcela věc vaší volby a není tématem této poradny.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, domnívám se, že je celkem jedno, jestli vidíte brouky střízlivá či pod vlivem alkoholu. Jestli je manžel někdy vidí nebo ne. Chápu, že jste v obtížné situaci, ale v každém případě byste s alkoholem doma měli přestat a obrátit se na odborníka (psychiatr, psycholog). Přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam