POMOC

DOBRY DEN PANE MAM PROZBU MUŽETE SE NATO PODIVAM PAK ŘICI CO A JA DĚKUJI VIZ DOBRY DEN MAM PROZBU JA JSEM KRIZI PROSIM POMOCTEMI POSILAM ZDRAVOTNY DOKUMENTACI DĚKUJI DUVOT CHCI SE ROZEJIT Z BIVALYM JSEM GAY MAM STRACH ABY ON JSY NĚCO NEUDĚLAL SEBEVRAŽDU JA JSEM SMIN US TAKY V KRUPCE 8 LET UŠ MAM STOHO DEPRESE A UZKOSTI ON POŘAD SPI A JA JSEM NA POCITAČI AN TAKY JE NA POČITACI TADY NEMUŽU JIT ANY VEN PROTOŽE JSOU TADY ROMSKE GETO MAM VLASTNY DRUZEVNI BYT A JSY SE OTAT OSTĚHOVAT ZPATI DO PRAHY JEMU JE 62LET MNĚ 47 LET MNĚ UŠ NIC NEŘIKA BIL JSEM DNESKA U PANA PSYCHIATRA ON MNĚ TO SVALUJI ABYCH ODNĚHO ODEŠEL ON JE TADY CHODI PANOVI PRYCHIATROVI JAKOJA TADY JE TEN DUVOT NECHODIME NA VILETY POŘAD JSMEDOMA ZALEZLI AKORAD VENČIM PEJSKA PAK CHODIME NA HALKOVOU STESKU KAŽDY DEN PAK KAŽDY VLAŽT NA POČITAČ A PAK JSEME SPAT NAD RANEM PŘED DEN ŠPIME ON JE TAKY NEMOCNY MA ARTETIDU REGMA MA TAKY DEPRESE JA MAM DUCHOD TAKY NA PSYCHYKU TAK VAM PIŠU ON TO NEVI ŽE ODEJDU PŘIČ NA STALO JA TAKY PRODAM BYT NABYTEK JE HEHO ON MA KAM JIK JaTAKY MAM KAM JIT DĚKUJI ZA POCHOPENY
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, c hápu Vaše těžké dilema a trápení s tím spojené. Z Vašeho příspěvku se zdá, že Vy jasně víte, co chcete a potřebujete, nicméně to rozhodnutí, kdy a jak o tom s přítelem promluvíte, musíte udělat sám, to za Vás nikdo nemůže udělat, ani psychiatr. Pokud Vás to trápí a nevíte jak na to, je možné o pomoc požádat psychologa či psychoterapeuta.
Avatar

Michal Kašpar

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, píšete, že chcete poradit v soukromé věci. Chcete odejít od bývalého přítele a obáváte se, jak Váš odchod přijme. Necítím se být zcela kompetentní k tomu, abych Vám radil. Člověk může žít s kým chce, koho si vybere a kdo chce žít s ním. Může žít i sám. Myslím, že není nutné, aby Vám rozhodnutí odejít schvaloval psychiatr. Pokud v něj máte velkou důvěru, může Vám poradit. Ani on však neovlivní, jak přítel Vaše rozhodnutí přijme. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí, ať už se rozhodnete jakkoli.


Zpět na seznam