Prosim poradte nebo se ztoho zblázním

dobry den mam problem divny nejaku dobu.Vidim brouky kazdou chvili.Prvne se to stalo ze sem ho videla v posteli.Jsou to takovi velici a hnusni brouci ne jako treba tesarik ale neco mezi broukem a ponravou proste hnusne.Zacala sem je vidat v posteli kazde 2dni.Vzdy ho vihodim do zachodu a za 2dni je tam zase.Taksem ho chytla a ukazala manzelovi.On je jinak nevidi ale toho chyceniho videl. Poradil ze se ozereme abisme vicistili hlavu.Pomohlo to ale za par dnu byli zase.Pak sem vlezla pot postel a tam byli 3.Manzel rika at nato kaslu ze on je nevidi. Poratte mi nejake leky co je nato kdyz neco vidim a nevim jesi jeto skutecne tak abych to nevidela?? Jato potrebuju hlavne proto zesem byla za kamaratkou kartarkou aby zistila co to znamena a rikala ze to znamena nejake problemi v budoucnu - asi bud prijdem o davky zivobiti nebo manzelovi vihrozoval nekdo ze bude muset jit do prace. nebo se zisti ze sou ti brouci skutecni a budem je muset porat zabijet. Prosimvas co je nato za leky? Chlast mi pomuze dycky jen na chvili ikdyz starymu to staci on je ozralej porat.
Avatar

Zuzana Foitová

Odpověď odborníka:
Dobrý den, váš stav nejvíc ze všeho připomíná alkoholovou psychózu. Píšete, že často pijete alkohol, a člověk závislý na alkoholu se může dostat do stavu halucinací, kdy vidí neexistující věci a má z nich strach. Velmi často to bývá právě hmyz, pavouci nebo brouci. Další pití alkoholu vám nepomůže, to jste zjistila sama. Doporučuji obrátit se na protialkoholní poradnu nebo aspoň praktického lékaře.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, určitě bych vám nedoporučovala brát jakékoli léky na podobné stavy bez porady s lékařem. Nedivím se vám, že pokud jste doma chytla brouky, už je vidíte všude. Pokud byli někteří brouci skuteční a viděl je i manžel, zkuste nejdřív Biolit, ten by měl brouky vyhubit. Pokud se vám ale brouci opravdu opakovaně jen zdají, zajděte za svým lékařem a vše s ním proberte.


Zpět na seznam