teror

Dobry den, mam takovy problem mam pritle a spolu mame 22měmesicni dceru, sice spolu nebydlime,protoze mama strach a neduveruji mu na tolik abych, snim sla bydlet dohromady. Myslim si totiz,ze me psychycky tyra, chvili je v pohode a z niceho nic me zacne slovne napadat, ze za vse muzu ja,udajne si pisi i pres socialni site z jeho kamarady aniz by to byla pravda, lze a neplni to co vse slibil, vecne nema penize,a jeste me slovne urazi a schazuje,kdyz mu oponuji tak on nic nedela on to nerekl, mam se jit lecit, atd. Sice navstevuje psychologa,ale myslim si,ze to je vaznejsi nez se zda. Proto se obracim na vas zdali mam pravdu a budu rada kdyz mi odpovite. Dekuji za odpoved
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, nemohu takto posoudit nějakou objektivní pravdu, alt nemusí být důležité. Důležité je, jak se ve vztahu a v dané situaci sama cítíte a jaké rozhodnutí na základně své zkušenosti a pocitu uděláte. Peer poradkyně Vám doporučuje cestu, která je myslím možná. Držím palce.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, váš dotaz je spíš o vztazích, než o duševním zdraví, a z krátkého popisu si neumím udělat nezaujatou představu a tudíž vám ani potvrdit nebo vyvrátit vaše obavy. Na vašem místě bych vyhledala nějakou poradnu pro rodinu, bývají zřizovány i městem nebo krajem, takže konzultace v nich mohou být i bezplatné (s malou dcerou asi nemáte nadbytek financí). V poradně byste měla víc prostoru vylíčit vše, co vás na vašem vztahu trápí, a dostat nějaká doporučení, pomoc. Další zdroj konzultace by mohla být i telefonická linka pro podobné problémy. Držím vám palce, ať najdete podporu a také řešení situace.


Zpět na seznam