Asentra 50

Dobrý den, včera jsem nepřemýšlela a spolkla jsem 30 tablet Asentry najednou, je to asi 6 hodin od te doby a ja se citim jakoby "mimo". Zhorší se to? mam si zajit k doktorovi
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, k lékaři byste měla zajít každopádně. Požila jste více, než sedminásobek maximální dávky. Máte-li dobrý metabolismus, Vaše tělo si s tím pravděpodobně poradí, nicméně dúležité je také to, co je za tím, žejste, jak sama píšete, nepřemýšlela.
Avatar

Vlasta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a oceňuji Vaši odvahu, s kterou jste se obrátila na naší poradnu. Snažím se zareagovat rychle na otázku a na možné následky spolknutí většího množství léku Asentra. Zároveň mě napadá dotaz, co Vás vlastně vedlo k tomu, abyste spolkla takové množství léku? Asi nedošlo k záměně léků, ale člověk kolikrát řešení svého trápení vidí v pokusu o sebevraždu. Podněty, které Vás vedly ke kroku spolknutí nadměrného množství prášků, bych se snažila sdílet nejlépe s odborníkem (psychologem, psychiatrem či praktickým lékařem). Návštěvu lékaře bych neoddalovala a vyhledala podporu. Nejsem sice odborník na medikaci atd., ale mám za sebou pokus o sebevraždu (tabletami) a vím, jak nepříjemné je vypumpování žaludku, nehledě ještě na to, jaké následky mohou mít léky na organismus. Doufám, že jsem Vám poskytla jakousi 1. pomoc k zvládnutí Vaší situace. Držím palce, ať se daří. Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví.


Zpět na seznam