bolest žaludku,nevolnost,úzkost

Dobrý den .Trápí mne dva roky nespavost. Nejsem zastáncem AD ani prášků na spaní.Jenže nyní půl roku se k tomu přidaly bolesti žaludku,nervozita,silné úzkosti ,poceni,zimnice. Zkouším stálé přírodní doplnky ,ale asi je to málo. Slyšel jsem o konopném oleji,již jsem si toho hodně o něm přečetl a zvažuji nad tim . Mohl by jste mne prosim zdali je to dobré řešení a nebo bych raději měl zvolit AD.? Trochu mne zaráží ta cena. Děkuji
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, podle Vašeho popisu se Vaše potíže zhoršují, respektive se přidávají další. Léčbu nelze doporučovat po internetu na základě informací o několika řádcích, k tomu je třeba odborného vyšetření. I po něm se můžete svobodně rozhodnout. Jinak co se týká konopného oleje, tak ve volně dostupných přípravcích je obsažen CBD, který má zklidňující účinky, nicméně zda je to to správné řešení nevím.
Avatar

Agáta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, napadá mně v první řadě, že pokud nemůžete spát dlouhodobě, je celkem málo překvapivé, že se k tomu přidaly další obtíže, za kterými bych nehledala možná hned žádnou další diagnózu, možná je to z nedostatku spánku. Když já jsem asi půl roku urputně nespala, také mne bolel žaludek a měla jsem nechutenství, může být. Moje rada tedy zní, vrátit se k tomu spánku a udělat všechno pro něj. Zkoušel jste i melatonin? Já dělám vše proto, aby se mi vyplavil přirozeně - snažím se nepracovat na počítači až do noci a usínat před půlnocí. O konopném oleji jsem toho příliš nečetla, chápu jej jako přírodní antidepresivum, tu zdravou část z marihuany, která ovšem, stejně jako její druhá část (THC), je také návyková. Nevím jak moc. Každopádně vám přeji, aby se vám podařilo nakonec najít optimální řešení problému.


Zpět na seznam