co ma moje segra za nemoc dostal sem to taky??

dobry den , moje segra ma takovou divnou nemoc psychyckou a ja bych potreboval vedet co to je ptze sem to od ni dostal taky.Ona ma na pocitaci hromady fotek kde sou chlapy s velikyma sulinama a ona nato furt kouka dycky me posle pryc at ju nerusim a pak na ne kouka . Ja sem chtel vedet proc tak sem se skoval tajne v jejim pokoji a sledoval sem ji . Pak sem zjistil ze jak se nato kouka tak si zacne mackat vaginu a strka si tam fixi a prsty . Jenze sem se od ni nakazil protoze me to zaclo bavit taky koukat na vaginy a zistil sem ze na netu sou i lepsi nes ma moje segra. A u toho si dycky taky mackam sulina protze ho mam misto vaginy a stvrdne mi a hrozne me to bavi . Od ty doby me to bavi nejvic na svete a us sem si dal precevzeti ze budu kamaradit jen s holkama co maji vaginu . A potrebuju od vas poradit 2 veci:: Jak to poznam kera holka ma vaginu, a za druhy co to je za nemoc?me totis bavi a jinak zadna nemoc me nikdy nebavila to je mi divny.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Ahoj, myslím, že nemusí jít o žádnou nemoc. Tvá ségra pravděpodobně sexuálně vyspěla a začala se uspokojovat po svém, podobně jako ti, kteří nemají sexuálního partnera. Zdá se též, že Tebe se to začalo také týkat. Ohledně Tvé nejistoty, která holka má vagínu, buď klidný. Mají ji až na velmi vzácné výjimky všechny.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, děkujeme za otevřenost a důvěru, se kterou jste se obrátil na naši poradnu. Nicméně se domnívám, že Váš problém se týká jiného okruhu, spíše sexuologického (v tom bohužel nemám moc zkušeností). Opravdu se mi nezdá, že by šlo o psychiatrický problém či diagnózu (nemoc). Pokud Vás to hodně trápí, obraťte se na sexuologa. Přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam