CO MI JE?

Dobrý deň.mavala som zavraty zahmlievanie bolo mi zle.vkuse každý deň mdlby.musela som si ľahnúť.bola som len na par vyšetrení.kde nič nezistili.dostala som sherlift 50mg ktorý som užívala 3mes.a bez efektu tak mam navýšenie na 100mg rano.ale problém je taky ze mi klape trase hlavou velmi viditeľné.a bolesti hlavy zle mi je musím ležať aj niekoľko dni.moze tam byt este niečo nezistené?aj menštruácia mi zmizla.dg.mi dali uzkost socialna fobia.no mne sa to nezdá nakoľko už 4dni mi je spatne že iba ležím.zimnice bolesti hlavy.tras hlavy.dakunem za odpoveď. Je to z navisenia alebo nemôže to byť niečo iné stitna?priznaky mam dennodenne nefungujem.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, nevím, co Vám je. Píšete, že máte sociální fobii, nicméně není jasné proč, protože základním příznakem této poruchy jesou strach a úzkost, spojené s různými sociálními situacemi. Tělesné příznaky u toho mohou být, Vy je popisujete jako jediné. V takovém případě by s Vámi měl lékař probrat možné příčiny a podle výsledků vyšetření pokračovat dál. Jde-li o psychosomatickou problematiku, je na místě též psychoterapie.
Avatar

Magdalena

Odpověď peer poradce:
Dobrý den! Děkujeme za Váš dotaz do poradny. Po užívání léků jsem měla mnoho nežádoucích účinků a některé byly podobné těm Vašim. Ale z Vašeho dotazu mám dojem, že léky jste dostala právě na tyto potíže a stav se nezlepšuje. Zpočátku jsem chodila na neurologii a podstoupila všechna základní vyšetření, díky těžkým migrénám nakonec i magnetickou rezonanci. Vyloučily se tak závažné příčiny a začalo se hledat jinde. U mě trvalo osm let, než se diagnostikovaly deprese. Předpokládám, že i Vás budou čekat další vyšetření a zužování možného okruhu diagnóz. Pokud Vám je stále zle, nebojte se obrátit na svého lékaře o další pomoc. Přeji vše dobré!


Zpět na seznam