Deprese

Dobrý den,moc prosím o radu.Brala jsem roky Remood a vše bylo v pořádku.Najednou, bez příčiny jsem se začala chvět a pocitovala jsem srdeční tep v celém těle.Doktor mi napsal Aurorix.Měla jsem prujem a skončila jsem v nemocnici s akutní divertikulitidou.Další lék ted mám Velaxin.Beru ráno 2tbl.už 17 dní.Stále se chveji a vadí mi veškeré pachy.Ze všeho se mi obrací žaludek.Co mám prosím dělat.Moc děkuji za odpověd.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, antidepresivům je třeba dát čas několik týdnů. Aurorix je lék s úplně jiným způsobem účinku než Remood, Velaxin s Remoodem některé funkce sdílí, ale některé má navíc, řeknu-li to zjednodušeně. Též by bylo dobré zvážit, zda by Vám nemohla prospět psychoterapie.
Avatar

Magdalena

Odpověď peer poradce:
Dobrý den! Děkujeme za Váš dotaz do poradny. Z Vašeho popisu bych se nejdříve vyjádřila k odkazu na období, kdy jste se najednou, bez příčiny, začala chvět a pociťovala jste srdeční tep v celém těle. Tehdy Vám byla změněna medikace a přidaly se další zdravotní obtíže. V mém případě byla vždy změna léků velmi bouřlivá a tak jsem bývala hospitalizována na šest týdnů, kdy byly staré léky postupně vysazeny a nové opět nasazeny. Dávkování se upravovalo podle mé reakce, a opakovaně mi pečující personál dodával naději, že po šesti týdnech se stav zlepší. Což se i stalo. Pokud by se ale Váš stav po dané době nelepšil, obraťte se na svého lékaře a své problémy s ním konzultujte. Přeji vše dobré!


Zpět na seznam