Deprex

Dobry den. Zacla jsem brat v nemocnici fluoxetine active, po te jsem prijela domu, v lekarne my dali fluoxetine vitabalanc. Po 2 dnech uzivani jsem sileny tres. Tak jsem dostala dalsi leky deprex. Bylo my receno ze je vse stejne. Deprex beru 6 den a tyto stavy mam mensi, ale presto jsou. Mohu se zeptat kdy to vse prestane? Podle me v kazdem leku je neco jineho co my muze vadit.. Nevim jak to popsat... Dekuji moc za radu. Pred tim jsem uzivala rok brintellix a bez efektu, ale nemela jsem takove stavy
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, tzv. generika, tedy léky obsahující stejnou látku vyráběné různými firmami, mohou vykazovat u pacienta rozdíly. Může se lišit složení přídatných láte, lékové formy, což může ovlivnit jejich vstřebávání apod. Víc k tomu dodat nemohu.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, nemám osobní zkušenost s těmito léky, proto raději nechám odpověď na panu doktorovi. Obecně mám zkušenost, že ač je hlavní účinná látka stejná, přesto některé léky člověka víc tlumí nebo naopak. Dál platí, že často je nutné si na nový lék zvyknout a trvá nějaký čas, než přinese žádoucí účinek. Ale k vaší konkrétní situaci si netroufám psát žádné soudy. Přeji vám, ať je vám brzy lépe.


Zpět na seznam