Dotaz

Dobrý den, trpím zrejme uzkostnou poruchou nebo neurozou. Beru antidepresiva mirtazapin a olwexyi. Ale výsledek žádný. Pálí mi mozek v oblasti mezi hemisferama jen v jednom místě priblizne tri až ctyri cm za fontanelou. Píská mi v uších a mam knedlik v krku který se zvětšuje vždy při nějaké myšlence. Chodím taky akupunkturu a dle terapeuta mam podrážděné emoční centrum. Zřejmě nějaká hyperaktivita. Tak a co se s tim dá dělat? Co mam brát za léky aby se to uklidnilo? Je možná elektrolecba? Jde to vůbec vylecit? Chci žít normální život a udělám podstoupim cokoliv. Děkuji
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, trpíte-li úzkostnou neurózou, pak je krom psychiatrické léčby na místě také psychoterapie, což je něco jiného, než akupunktura. Medikaci a možnost a možnosti biologické léčby je třeba konzultovat s Vaším psychiatrem.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, omlouvám se, ale nemám dostatečnou odbornost ani zkušenost k tomu, abych Vám mohla kompetentně odpovědět na Vaši otázku. Věřím, že od našeho odborného poradce dostanete relevantní odpověď. Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam