Kde podat stížnost vůči znal. posudku

Nesouhlasím s posudkem psychologie a psychiatrie pro PČR v přípr. řízení - mohu si požádat o přezkoumání tohoto posudku,ale nikdo nezávazně ze znalců co jsem se telef.dotazovala-buď je vytížen, nebo že tyto protiposudky nedělají-nevíte kdo v okr. F-M,NJ,OV-by byl ochoten? 2.Kde mohu podat nesouhlas proti znalec. posudku v přípr.řízení-na znaleckou komoru?pro nepravdivost či procesní vady?Mohu tak učinit?Prosím jen mi neodpovídejte o spolupráci právníka-o tom jsem se až nyní dozvěděla,že kope za jin tým v prospěch PČR a né jako můj obhájce.Děkuji
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, z toho, co píšete i v předchozím dotazu (předpokládám, že je též od Vás) je vidět, že jste v komplikované situaci. Nicméně mohu jen opakovat to, co jsem psal v dotazu předešlém. Posudek slouží jako důkazní materiál tomu, kdo jej zadal. Přestože píšete, že toto nechcete slyšet, Vaše otázka není pro lékaře, ale pro právníka. Pokud máte obhájce, kterému nevěříte, nezbývá, než se poohlédnout po jiném.
Avatar

Vlaďka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Děkuji, že máte zájem i o odpověď peer poradce. K Vašemu dotazu však bohužel ze své profesní role nemohu nic přínosného odpovědět. Peer poradce sdílí svou vlastní zkušenost života s duševním onemocněním. Čerpá tedy z toho, co sám prožil. S problematikou znaleckých posudků jsem se nikdy nesetkala, nerozumím tomu a nemám o tom žádné informace. Proto Vás odkáži na odpověď svého odborného kolegy v poradně. Za sebe Vám jen upřímně přeji vše dobré a rovněž uspokojivé vyřešení Vámi popsané situace.


Zpět na seznam