Kventiax 200 mg s predĺženým uvoľnovaním

Dobrý deň,iba by som chcel doplniť ,že iba mi povedal psychiater ,že to je na tie moje stavy...nič viac. Už som ten liek vysadil a ten liek sa nedá znižovať postupne pretože sa nedá drviť ani deliť ani nič podobné a zlepšil sa mi stav keď som ho vysadil akurát je problém len so spánkom. Môžem to už nechať tak keď som to vysadil a ten spánok bude zasa normálny? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
dobrý den, nejsem schopen posuzovat psychický stav na dálku. Asi by mě zajímalo, co lékař myslí pojmem "ty moje stavy" a chtěl bych, aby mi to vysvětlil, včetně toho, proč si myslí, že zrovna tento lék je pro mě vhodný.
Avatar

Magdalena

Odpověď peer poradce:
Dobrý den! Tato poradna slouží k jednorázovým odpovědím bez vzájemné návaznosti, a je spíše náhoda, že se Váš druhý dotaz dostal opět ke mě. Vysazení tohoto léku bych doporučovala zkonzultovat s Vaším lékařem, protože jak již bylo zodpovězeno v předchozí otázce psychologem, není tento lék určen pouze k navození spánku. Předem si promyslete jak Vám bylo, když jste lék bral, a zda jste pociťoval nějakou změnu po jeho vysazení (myslím změnu psychického stavu). Tato informace je pro lékaře cenná a využije ji při další volbě medikace. Přeji vše dobré!


Zpět na seznam