Maintena abilify 400mg injekce a schyzofrenie

Chci všechny varovat nikdy si to nenechávejte píchat. Moji mamince to poškozuje jak psychiku tak i zdraví a doufám že už na to přišli a nebudou to mojí duverive mamince už píchat.tahle injekce rozhodně nepatří na léčbu schyzofrenie jak se podle mě milne uvádí.moji mamince to snížilo serotonin přečtěte si o něm a budete mít jasno udělá to z vás člověka emočně na dně nespi málo ji pláče hoji se ji spatne exem atd. Atd. Doktor co vam to nasadí je neuvazlivi hazarder ať už úmyslně nebo neúmyslně. Budete mít schyzofrenie a pak vám řeknou že máte i deprese a dostanete další léky a pak vám něco ještě napíšou na uzkosti a na náladu a na spaní. Bože modlím se kdo tohle zastaví a řekne pravdu. Věřím že pravda vyjde najevo. Nezapomeňte změřit serotonin a dopamin je to důležité
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, myslím, že o přípravku jsem Vám napsal dost v minulých odpovědích. Je samozřejmě možné, že u někoho nemusí dostatečně účinkovat a mít nežádoucí účinky, obecně však lze říci, že je to lék dobře snášený a řadě pacientů prospěl více, než jiné léky. Opět Vás musím odkázat na komunikaci s lékařem Vaší maminky. Držím palce.
Avatar

Vlaďka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Rozumím Vašim obavám o maminku, pokud vnímáte, že se jí navzdory léčbě nedaří dobře. Já sama se léčím s odlišnými potížemi a užívám jiné typy léků. Z rozhovorů se svými klienty však vím, že mnoho lidí si injekční léčbu tímto léčivem naopak velmi chválí. Každý pacient reaguje na medikaci různě. Věřím, že lékaři se upřímně snaží Vaší mamince pomoct a pokud vyhodnotí, že účinek léků není optimální, budou jistě hledat dál. Pokuste se lékařům trochu více důvěřovat. Psychiatrická léčba mnoha lidem výrazně zvyšuje kvalitu života, včetně mne samé. Pevně věřím, že se zdravotní stav Vaší maminky brzy stabilizuje a budete mít možnost zažít i pozitivní zkušenosti s péčí lékařů o ni. Přeji Vám vše dobré a držím palce.


Zpět na seznam