Psychatrie

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám problém s psychatr mi řekl záda psychatrička mi řekla že to stresu tak nevím kde pravda že mi psychatrická nemocnice kosmonosy řekl na interna že mi řekl že to je od stresu a řekl mi to i primařka a12 že je to od stresu řekla i přijmova ambulance řekl lékařka že od stresu psychatr s poděbrad že problém s záda a kardiologie z kolína s myslí že problém záda přitom psychatrička s prahy mi řekl že od stresu tak do tak i a s8 mi řekl primař že tom mám od stresu takže to takže odpověď jiné než tak která existuje to že od stresu Kolín mám problém s psychatr mi řekl záda psychatrička mi řekla že to stresu tak nevím kde pravda Děkuji za odpověď
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, Vašemu dotazu příliš nerozumím. Snad to, že více lékařů Vaše potíže spojuje se stresem. Nevím, jak se k tomuto vysvětlení stavíte sám. Obecně platí, že některé potíže, které pacient prožívá jako tělesné (např. svírání na hrudi, pocit dechové nedostatečnosti, bolesti zad apod.) mohou být důsledkem stresu. K takovému závěru lékaři dospějí zpravidla poté, co jsou dostupná tělesná vyšetření v pořádku. Nevím ale, jestli je tohle zrovna Váš případ.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, váš dotaz je pro mě bohužel hodně nesrozumitelný, ale snad se mi z něj podařilo dešifrovat, že máte nějaké potíže, na jejichž příčinu se mezi lékaři různí názor. Rozumím tomu, že to může být pro vás zmatečné, ale takto na dálku a bez jasnějšího popisu nejsem schopná vám posloužit ani nějakou svou vlastní zkušeností. Zkuste prosím váš dotaz formulovat jasněji.


Zpět na seznam