zoloft snizeni davky

dobrý den prosimvas staci me 25mg zoloftu? me bylo po navyseni nekdy strasne zle,dnes sem sundal davku na 25mg a docela to jde beru zoloft 4 tyden.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, to opravdu nevím, ani nepíšete, proč je Vám Zoloft předepisován. Jsou lidé, kteří jsou na antidepresiva citliví a nízké dávky jim stačí, jiní potřebují i několikanásobně víc. Konzultujte to s aším lékařem, včetně nefarmakologických intervencí, jako např. psychoterapie.
Avatar

Vlasta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, děkuji za dotaz do naší poradny. Bohužel jsem z něho nevyčetla, proč je Vám tento lék Zoloft předepsán. Z vlastní zkušenosti můžu říci, že o změnách dávkování medikace se radím s mým psychiatrem, který mi léky předepisuje. Sama si dávku léků radši neměním, i když se můžu cítit dobře, přece jenom nejsem odborník na léky. Časem jsem si uvědomila, co vlastně od medikace očekávám. Pravidelné užívání léků mi pomáhá udržovat své duševní zdraví v rovnováze, bez větších propadů, cítím se dobře a stabilně. O jakýchkoliv otázkách ohledně léků a jejich užívání bych se obrátila a poradila s lékařem, který Vám léky předepisuje. Přeji hodně štěstí a zdraví. Držím palce, ať se Vám daří.


Zpět na seznam