Fetish

Dobry den, mam problem jsem fetisista ( silonky,podpatky). Vtom vznika problem protoze pokud si pritelkyne vezme na sebe silonky tak zbytecne moc zarlim.Vim ze je to normalni cast obleceni ale bohuzel pro me ne. Problem je ze me prijde ze kazdy ma tuto zalibu a ztoho vznika moje zarlivost. Uz nevim co stim mam delat dost me to komplikuje zivot. Prosim poradte mi. Diky
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, pokud jsem to pochopil správně, tak vás uvedený outfit přítelkyně vzrušuje, což zároveň působí i to, že když takto oblečená vyrazí do společnosti, probouzí se ve vás žárlivost, kterou hodnotíte jako nepřiměřenou. Nemám možnost s vámi hovořit, takže se nemohu doptávat, co přesně se ve vás děje. Představuji si, že možná může jít o něco podobného, co by velká část mužů prožívala, kdyby jejich přítelkyně vyrazila ven s příliš velkým výstřihem, nebo v příliš krátké sukni. V takovém případě bych považoval za prospěšné, probrat s přítelkyní co a proč prožíváte. Následně pak, vzhledem k tomu, že míra přijatelné svůdnosti oblečení je značně subjektivní, bývá na místě snaha o oboustranně přijatelný kompromis. Říkám si, jestli by něco takového nemohlo pomoct i vám. Přeji ať se vám v partnerském vztahu i životě daří.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, s fetišismem žádnou zkušenost nemám, nesetkala jsem se s ním ani ve svém okolí. Proto Vám bohužel nemohu poradit, ale myslím, že by bylo dobré obrátit se na odborníka - psychologa/psychoterapeuta. Ten by Vám mohl poskytnout potřebnou podporu. Dočetla jsem se, že k léčbě fetišismu existují různé terapeutické metody, někteří lékaři volí i léčbu medikací. Přeji hodně štěstí a držím palce.


Zpět na seznam