Jednou se mi chcete brečet a jednou zas smát

Dobrý den chtěla bych se zeptat poslední dobou mám divné nálady jednou se mi chce brečet a jednou zas ne nechápu proč mám takovej divne pocítí nemám ani chuť k jídlu ani k pití. Nedokážu ani popsat ty pocity.
Avatar

Jana Rašková Ottová

Odpověď odborníka:
Dobrý den, bohužel píšete o své situaci příliš málo, abych Vám mohla konkrétněji odpovědět. Obecně je možné, že pokud máte v poslední době sklon k větším výkyvům nálady, že to může odrážet něco, co se ve Vašem životě děje. Pokud je pro Vás osobně těžké pocity popsat, můžete si o nich zkusit promluvit s někým blízkým. Někdy se nám totiž v dialogu lépe hledají ta správná slova, anebo dobře mířené otázky druhého nás nasměrují a pomohou více si uvědomit sebe a své prožívání. A s větším uvědoměním sebe a souvislostí mohou přijít i nápady na změnu, či řešení toho, co Vás trápí. Přeji Vám hodně štěstí.
Avatar

Agáta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Z toho co píšete, soudím, že se sice něco děje, ale ne dlouho. Vyčkejte chvíli. Třeba to nic není. Nebo se časem přidá něco, podle čeho bude možné zjistit, co se vlastně děje, co vás zatěžuje.


Zpět na seznam