Nevim kudy kam

Prostě nevím proč se to kazí. Utekla jsem od chudoby, vybudovala jsem šťastnou rodinu, domov a ted to vzdávám. Prostě nechci pokračovat. Nevím jak dal. Nechci.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, píšete příliš málo na to, abych mohl usuzovat na souvislosti vašich potíží. Není ani jasné, co byste se potřebovala dozvědět. Zřejmé je ale to, že je vám opravdu špatně a nyní zřejmě nejste schopná situaci řešit bez pomoci dalších lidí . Bylo by proto vhodné, abyste to podrobněji probrala a dozvěděla se o možných postupech. Z odborné pomoci můžete například zavolat na některou z linek důvěry nebo navštívit krizové centrum (kontakty jsou na našich stránkách v rubrice "Jste v krizi?"). V naprosté většině případů je s odbornou pomocí možno situaci či psychický stav výrazně zlepšit. Přeji hodně štěstí.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, váš dotaz je příliš stručný, abych mohla posoudit, zda jste se dostala do složité životní situace, nebo zda máte nějaké problémy s duševním zdravím. V každém případě vás chci povzbudit, abyste si dopřála čas a nabrala zase nové síly. Vždyť jak sama píšete, dokázala jste toho hodně a mohla na vás padnout přirozená únava. Zkuste se upínat právě na to, co je ve vašem životě dobré (často mnoho dobrých věcí bereme jako samozřejmost) a přečkat období pocitů marnosti a vyčerpanosti. Taková období máme všichni a patří k životu, jen v dnešní moderní době občas propadáme iluzi, že nejsou normální. Přeji vám hodně sil a abyste se brzy cítila líp.


Zpět na seznam