Partner má touhu psát jiným, než mne

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Přítel má problémy s tím, že má touhu psát jiným dívkám, než napsat mně, když má chutě. Potýká se s tím pár měsíců a stále se drží, ale tyto nálady začíná mít víckrát. Za každou radu budeme moc vděční. Děkujeme.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, omlouvám se, ale příliš vaší otázce nerozumím. Nevím zda „chutěmi“ rozumíte chuť na sex nebo něco jiného. Na jednu stranu je dobré že spolu dokážete komunikovat i o obtížných věcech, na stranu druhou pak považuji za oprávněný nárok na dospělého partnera, aby usměrnil své chování tak, aby vás nezraňoval. Je také možné, že v řešení tohoto problému mu jako partnerka nemůžete příliš pomoc a bylo by vhodnější aby vyhledal pomoc odborníka – např. psychologa. Přeji, ať se vám daří.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, omlouvám se, ale s tímto problémem nemám žádnou osobní zkušenost. Zdá se mi ale velmi pozitivní, že jej řešíte otevřeně a spolu, a proto si myslím, že máte velkou šanci situaci společně zvládnout. Myslím, že by mohlo pomoci zajít za psychologem či možná sexuologem, hlavně však pokračovat ve společné diskuzi a hledat vhodná řešení pro Vás oba. Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam