Poděkování

Dobrý večer, Mockrát děkuji za odpověď, vcelku i velmi příjemně potěšila :) Měla jsem pocit, že se spíš dočkám smích výčitek. :) Dítě,drogy, psychická narusenost, takže jsem spíš čekala odsizovani. Nevim jestli závislost je není. Nevyhledavam to ale pokut je mi to nabídnuto, neumím říct NE anebo tím řeším své problémi, že se cítím v bezpečí, sebevědomá a tak. Líbí se mi ten pocit tě euforie. Ale syna miluoi nadevse takže bych nedopustil aby on byl na něčem bity. :) To ne on je to nejdůležitější v mém životě a jeho štěstí je pro mě především přednost. Takže když mám v peněžence třeba posledních 50kc a jdem do krámu třeba pro mléko. Nekoupím ho, ale radši koupím něco jemu. :) i kdybych neměla na jídlo a měla možnost jemu obstarat potraviny, dám najíst hlavně jemu.. Tím neříkám že bych na tom byla finančne špatně. Jsem tak normálně. :) od výplaty k výplatě. Takže mu nic nechybí. A věřím tomu že kdyby jste syna poznali,tak uvidíte že je to stastny dítě. :) moc vám děkuji za odpověď a snažím se sebrat odvahu nadevse abych se odhodlala někam chodit už díky jen mému adílků,ale muj stud je silnější.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, přeji abyste se odhodlala vyhledat odbornou pomoc a vytrvala v práci na změně, i když to chvílemi bude náročné a nepříjemné. Myslím, že šanci na zlepšení máte a že to za to stojí. Dobrou motivací vám může být i syn.
Avatar

Katka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Jsme rádi , že odpovědi pomohli. Nedivím se, že máte strach udělat první krok. Ten je totiž nejtěžší. Vykročit ze "začarovaného kruhu." Změnit to co znám - v čem žiju . I když by mi v tom nebylo dobře, v něco nového a jak píšete neznámého . A ano máte pravdu i v tom , že psychoterapie je běh na dlouhou trať. Nezbývá mi ale nic jiného ,než se zopakovat, Odvahu máte. A výsledek za to stojí. Domnívám se také , že u psychologa se Vám dostane stejné, ne-li větší podpory i pochopení, než jaké Vám můžeme nabídnout touto cestou. Hezký den a hodně sil. Katka


Zpět na seznam