Sem zamilovanej do holky která se živí svim tělem

Dobrý den mám už po několikáté vztah z jednou dívkou má super sina řekl bych že si i rozumíme ale myslím si že mne jen využívá přitom vym že se vždy sní rozejdu jelikož je mi nevěrná živí se svim tělem a to mne šíleně moc bolí. Vím přesně kdy mne podvádí ale ona tvrdí že ne nechápu proč nebo co mne kni táhne když mne od samého začátku jen využívá a i přesto že to vym tak ji miluju nevím jak to mám udelat abych ji dostal z hlavy protože pokaždé když už se zdá že sem na i Zapoměl se ozve a já sem zase chycenej co mám prosím vás dělat dá se třeba nějak změnit prosím vás o radu jsem už na tom tak špatně že si píšu o pomoc
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, pokud by se vám podařilo přijít na to, jakým způsobem vás vždycky zlomí, troufám si říct zmanipuluje, mohl byste se lépe a cíleněji bránit (a navíc by vám to pomohlo předejít podobným situacím v budoucnu). Je však možné, že v tuto chvíli je mimo vaše síly a možnosti na něco takového uvědomit. Pak mě nenapadá nic lepšího, než abyste se ochránil a zamezil tomu, aby vás kontaktovala. Zablokovat si její telefon, smazat či změnit email, vyhnout se jí na ulici atd. Pokud v tom potřebujete podporu nebo radu a nedokážete ji najít ve svém okolí, můžete se obrátit na psychologa. Držím vám palce.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, chápu, v jak obtížné situaci se nacházíte, zažila jsem kdysi podobný vztah. S partnerem, který mi byl nevěrný, lhal, nemohla jsem mu věřit a celkově byl pro mě nevhodný. Několikrát jsem se s ním rozešla, ale když se s prosíkem chtěl vrátit, vzala jsem ho na milost. Ten vztah mě vyčerpával, nevážila jsem si sama sebe a špatně jsem zvládala svůj život i v jiných oblastech (rodina, práce, koníčky…). Postupně mi docházelo, že se jedná o silnou emoční závislost, které nebude jednoduché se zbavit. Navštěvovala jsem psychoterapeuta, se kterým jsme na tom pracovali, ale bohužel s minimálním výsledkem. Ani přesně nevím, co mi pomohlo, asi souhra více okolností, ale najednou jsem prohlédla a vztah dokázala ukončit. Myslím, že by pro Vás bylo nejvhodnější vztah uzavřít definitivně a nereagovat na jakékoli pokusy té dívky o kontakt. To, že by se změnila, je podle mého názoru málo pravděpodobné. Možná by Vám také pomohla psychoterapeutická podpora. Držím palce a přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam