Sleduje mě tmavý muž

Dobrý den, někdy po nocích vídám takového tamvého muže, vždy mi radí kam mam jít a co dělat. Když se na něj otočím a zkusím s ním promluvit jen tam stojí a kouká na mě a říká pokračuj v cestě a tak dále. Jednou mě dovedl na vysoké místo a radil mi ať přelezu zábradlí a skočím, na poslední chvíli jsem si vzpomenul na své děti a ten tmavý muž zmizel a já se zpamatoval. Bylo to jako by jsem to ani nebyl chvílema já jako kdybych se ani neovládál co mi řekl to jsem udělal.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, to že člověk vidí věci které reálně neexistují bývá nejčastěji spojeno s intoxikací nebo psychózou. Existuje i řada dalších možných, méně četných příčin. Bez psychiatrického či psychologického vyšetření není přesnější stanovení příčin možné, taktéž nelze stanovit vhodný postup léčby. Pokud mívají tyto přeludy nebezpečný vliv na vaše chování, nebo ztrácíte jistotu co je a není realita, návštěvu odborníka bych příliš neodkládal. Přeji hodně štěstí.
Avatar

Agáta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. To musí být zatraceně nepříjemné! Já kdybych měla takový přelud, nebo prostě halucinace, vyděsilo by mě to k smrti. Podobné stavy bývají obvykle projevem psychózy nebo užívání drog. Na našich stránkách najdete různé kontakty na psychiatrickou pomoc. http://www.cmhcd.cz/stopstigma/uzitecne-odkazy/


Zpět na seznam