Vidiny

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat co znamená, když se mi dvakrát denně stane to že vidím nějaký stín u nohou co proběhl mám z toho někdy dost špatný pocit. Pomozte prosím
Avatar

Jana Rašková Ottová

Odpověď odborníka:
Dobrý den, ráda bych Vám pomohla lépe porozumět, co znamená, když vidíte stín, co vám proběhl u nohou. A rozhodně rozumím tomu, že z toho máte špatný pocit. Bohužel mám takto málo informací o celé Vaší situaci, abych mohla konkrétně poradit. Potřebovala bych vědět jak dlouho se to děje, v jaké chvili se Vám to stává, jak přesně to vypadá, jak tomu vy sama rozumíte, v jaké životní situaci se nacházíte a podobně. Takové zážitky mohou znamenat celou řadu různě závažných věcí, od symptomů přílišného stresu a zatížení, přes psychické obtíže různého rázu až po neurologické obtíže. Pokud se Vám to děje opakovaně určitě bych Vám doporučila konzultaci s Vaším praktickým lékařem, který může lépe zhodnotit situaci a může Vás případně nasměrovat k podrobnějším vyšetřením podle charakteru obtíží. Držím Vám palce, ať se to brzy zlepší.
Avatar

Bára

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Děkuji za dotaz. Bohužel mám málo informací, jak přesně daný jev vypadá. Ale s tím, co popisujete jsem se nikdy nesetkala, ani u sebe, ani ve svém okolí. Nemohu tedy blíže poradit. Hezký den.


Zpět na seznam