Zklamana laska

Dobry den, mam manzela a dve deti. Jsem zamilovana do kamarada. Kamarad me nejdriv svadel a pak rekl, ze z vdanyma nespi. Pak chvili to bylo mezi nami zase jen pratelske az mi znova napsal, ze me chce. Libali jsme se a on znova couvl.Ze to takhle nechce a at si to vyresim doma. Proc se takhle chova? Proc mi pomotal hlavu v prvni rade a naboural manzelstvi. Chybi mi pozornost od manzela. Vsechno doma ridi a chce mit pod kontrolou. Necitim se byt milovana a akceptovana jako shopna zena. Chce me mit doma a abych se starala o deti a domacnost. Coz se staram, ale chci byt taky vnimana jako zena. Chci udrzet manzelstvi. Jak zapomenout na toho druheho? Cim dele ho nevidim tim vice mi chybi. Moc bych si prala, aby me miloval, ale to asi urcite ne. Podle jeho chovani.Asi mi chybi projev lasky od manzela a tak to vyzaduji a hledam jinde a co ted stim? Prosim pomoc.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, proč se k vám váš kamarád takto chová nemohu s jistotou vědět. Možností je více - od té, že nechce rozbít vaší rodinu či svůj vztah (pokud nějaký má) až např. po to, že mu situace, kdy po něm toužíte, nějakým způsobem vyhovuje. Vaše úvaha, že v jiném vztahu hledáte to, co vám v manželství chybí, se mi zdá pravděpodobná. Tomu abyste manželství udržela a snížila síly, které vás do mimomanželského vztahu pudí, by zřejmě pomohlo zlepšení vztahu s manželem. Pokud nestačí abyste vzájemně o svých představách a potřebách mluvili, můžete využít některé z manželských poraden ("Poradna pro rodinu a mezilidské vztahy") nebo psychoterapeuta, který nabízí párovou psychoterapii. Pokud máte potřebu si toto nejdříve utřídit v sobě, můžete vyhledat konzultaci individuální. Přeji, ať je vám spolu lépe.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, váš dotaz by asi lépe zodpověděla poradna pro rodinu, než poradna o otázkách duševního zdraví. Na vašem místě bych se obrátila na poradnu takového typu. Hodně štěstí.


Zpět na seznam