ODCHOD

JA JSE TOM NEVIZNAM POTŘEBUJI STIM POMOC ASY SE BUDU STĚHOVAT DO PRAHY A TAKY CO STIM NABITKEM JA TO NEMAM KAM JDAT JA BICH HO CHTĚL NECHAT V TOM BYTU JA TO NEMUŽU STĚCHOVAT JA NEMAM NA STEHOVANY TAKY MEMAM PENIZE VŠECHNY PENYZE DAVAM DO NAJMU 5104TISIC A PLUS ELETŘINA 1000KČ PLY 300KČ INTERNET A PEVNA LINKA 1600KČ INKASO 190KČ BIVALI PŘITEL MUSI MI DAT NA UČET BANKY 4000KČ ON TE TADY HLAŠENY JAKO PATRNER V TOM BYTĚ JA BICH TO MUSEL PRODAT STIM BYTEM A NĚCO JSY VEZME BILALI PŘITEL JA JSEM TO ŘEŠIL PSYCHATREM A PSYCHOLOŠKOU PROTOŽE BIVALI PŘITEL NEVI ŽE CHCI ODĚJI ON BI MNE ZMLATI DO KRVE JA TO DĚLAM VŠE TAJNĚ MOC TEDA PROSIM O DISKREDNOST PAK VAM VČAS VEDĚT O MICHO OCHODU JA BICH PAK ZAVOLAL A NEBO NAPSAL JA BICH PAK PŘIJE Z PRAHY ZA VAMY VŠE SE NA VŠOM SE DOMLUVIME CO A JAK TET NEVIM JETLI TO BUDE PLATI TA PRAHA MOŽNA TO VIJDE NEBO NE TA PRAHA ZATIM DĚKUJI ZA DISKRETNI JEDNANY VAŠ ČLEN V. K. TADY POSILAM ABICH SE VIVAROVAL STRES
Avatar

Petr Sturma

Odpověď odborníka:
Dobrý den. Z Vašeho příspěvku soudím, že jste ve složité situaci, která Vám přináší mnoho stresu. Zmiňujete, že chcete opustit přítele a že to děláte tajně, protože máte obavu, že by to mohlo vyústit v agresi z jeho strany. To je pochopitelně vysoce stresující záležitost. je pak otázkou, zda je vhodné a také možné v této situaci řešit nějaký nábytek a tak podobně, ačkoli rozumím tomu, že se nechcete vzdát svého majetku. Je ale možné, že by se tyto věci lépe řešily až ve chvíli, kdy budete odstěhován a budete ve větším klidu. Píšete také, že jste celou záležitost probíral se svým psychiatrem a psycholožkou, takže podporu ze strany odborníků máte. Asi by bylo dobré, pokud se chcete stěhovat do Prahy, abyste si předem našel podobné odborníky i v Praze. Naše poradna funguje jen na internetu, takže za námi nikam bohužel přijít nemůžete. Stejně tak se v Praze můžete obrátit na některou ze sociálních služeb pomáhajících duševně nemocným. Jejich adresář najdete zde na webu. Přeji Vám, aby se Vám podařilo Vaši situaci uspokojivě vyřešit a přeji Vám k tomu odvahu a sílu.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátil. Z Vašeho dotazu není patrné, zda jste se obrátil na odborníka. Pokud máte pocit, že už zátěž nezvládáte, bylo by dobré vyhledat psychiatra. Deprese a silnou emotivitu, by Vám měla pomoci zvládnout medikace a terapie Vám může nabídnout nové pohledy na Vaši situaci. Chápu Váš postoj, že člověk by měl řešit své problémy sám, ale i v tom, že se odhodláte léčit a budete své pocity konzultovat s odborníkem, je především velký kus Vaší odvahy a zodpovědnosti. Zátěž, kterou procházíte by se tímto krokem měla výrazně zmírnit. Nepochybuji o tom, že v sobě máte velký potenciál obrátit situaci k lepšímu. Přeji Vám vše dobré.


Zpět na seznam