Žárlivost ve škole

Dobrý den, je to problém a vždycky když vidím ve škole a nebo jak byla v naší škole akce magický zahrady venku tak vždycky vidím kluka co dělá s jinou spolužačkou dokonce a v jednu spolužačce poplacál na její zadek a zase se pak k němu sedla na klín a on to dělal on a já začala žárlit jo bylo mi nepříjemné se na nich dívat a dokonce jí má na Facebook v přátelích ,a dokonce se bojím že se ještě víc zblížej nebo že jí zase udělá a začne s ním flirtovat a já jsem potřebovala od vás pomoci a radu co s tím???
Avatar

Petr Sturma

Odpověď odborníka:
Dobrý den. Žárlivost je emoce se kterou není snadné se vyrovnat. Zároveň dospívání je obdobím, které bývá v oblasti vztahů poměrně turbulentní a složité. Asi bych Vám poradil obrátit se buď na někoho blízkého, komu důvěřujete a můžete si s ním o svých niterných a intimních pocitech bezpečně popovídat. Pokud nikoho takového nemáte, můžete se samozřejmě obrátit na odborníka, jako je třeba psycholog. V rámci naší poradny mne bohužel nenapadá, jak Vám ve Vaší situaci poradit konkrétněji. Přeji Vám, abyste se s žárlivostí dokázala vyrovnat.
Avatar

Agáta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, žárlivost je nepříjemná, znám ji. Neosvědčilo se mi nic jiného, než to vydržet. S láskou a žárlivostí se člověk učí zacházet, často dlouho, a sama neznám univerzální recept, jak s city a pocity zacházet co nejlépe. Souhlasím s naším odborníkem, že pokud najdete někoho, ke komu máte důvěru, a svěříte se mu se svými city, může se vám ulevit.


Zpět na seznam