Jana Pluhaříková Pomajzlová

Jana Pluhaříková Pomajzlová

Mgr. Jana Pluhaříková Pomajzlová vystudovala obor Ergoterapie na 1. LF UK (2000) a obor "Supervize v sociálních a zdravotnických organizacích" na Fakultě humanitních studií UK (2011).
Od roku 2000 se věnuje ergoterapii a psychosociální rehabilitaci v oblasti péče o duševní zdraví. Působila v Green Doors z.ú. (2000-2017) v různých pozicích, jako ergoterapeutka, vedoucí tréninkové kavárny "Klub v Jelení", vedoucí rehabilitace odborných programů, externí konzultant a lektor.
Absolvovala výcvik v systemické psychoterapii, což významně ovlivnilo její praxi. Od roku 2005 působí jako supervizorka, lektorka, od roku 2016 jako certifikovaný trenér Modelu CARe (CARe Europe Academy). Spolupracuje s 1. LF UK jako vedoucí diplomových prací a externí lektor v rámci bakalářského a magisterského studia oboru Ergoterapie.
V současné době působí jako lektor, supervizor a konzultant v oblasti péče o duševní zdraví. Je coach a co-trenér v mezinárodním výcviku Train the Trainer Model CARe. Těší jí vzájemné propojívání různých skupin lidí, je koordinátorem Platformy CARe ČR a koordinátorem odborné skupiny ergoterapeutů v oblasti péče o duševní zdraví ČAE.
 
Aktuálně žije tématem rozvoje na zotavení orientované praxe a zaváděním Modelu CARe do zdravotnických a sociálních služeb. Je vdaná a raduje se ze tří dětí a psa. Jejím dlouholetým zájmem je práce s tělem a bojové umění Aikido.
 


Zpět na seznam