Škola zotavení - Skupina pro zotaveníŠkola zotavení - Skupina pro zotavení
Srdečně Vás zdravíme ze Školy zotavení a zveme na společné setkávání Skupiny pro zotavení, které se bude konat každé pondělí mezi 17. a 19. hodinou.
 

Těšit se můžete na 12 setkání, během kterých se v úzkém sdíleném kruhu zaměříme na naději, odvahu, trpělivost, víru a další "pomocníky" na cestě k zotavení. Naučíme se využívat svou představivost a budeme rozvíjet své tvořivé síly tak, abychom se na cestě k zotavení posunuli co nejdále.

Zmapujeme naše touhy a přání v různých oblastech života a vytvoříme si vizi včetně jednotlivých cílů, které můžeme na cestě k zotavení následovat. Na závěr vybereme část svého příběhu zotavení a představíme ji členům skupiny, neboť možnost sdílení vlastních zkušeností je jednou z největších výhod, které nám skupina může přinést. 

Skupina bude uzavřená, obsah jednotlivých setkání je navzájem propojený.
 
Na setkání s Vámi se bude těšit Světlana a Petr, kteří už nasbírali hodně zkušeností na své cestě k zotavení a vedou skupiny několik let. V současné době oba pracují jako peer pracovníci v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích.
 
První setkání se uskuteční 26. 8. 2019 v 17.00 na adrese Řehořova 10, Praha 3.
 
Pokud budete mít o účast ve Skupině pro zotavení zájem, kontaktujte naše studijní poradce na níže uvedených kontaktech nebo se přímo zaregistrujte přes tento odkaz (Skupina pro zotavení je posledním uvedeným kurzem).


Těšíme se na setkání s Vámi.
 

Šárka Michlová, DiS.                                   
e-mailmichlova@cmhcd.cz                      
mobil: 776 826 603
 
Mgr. Barbora Ďásková
e-mail: daskova@cmhcd.cz
mobil: 778 052 960