Přihlášení na kurz

 

Přihlašování na kurzy

Po vyplnění níže uvedeného formuláře obdržíte automatickou odpověď, že vaše přihláška byla zaregistrována. Nejpozději do 3 dnů (ale většinou obratem) se vám pak ozveme s potvrzením vašeho přijetí do kurzu, případně s dalšími informacemi. Pokud vám ani jedno z toho nepřijde, ozvěte se nám telefonicky nebo e-mailem. Pro úspěšné odeslání formuláře je třeba vyplnit všechny položky! 
Do kolonky Vaše zpráva uveďte, prosím, fakturační údaje. Děkujeme!

Všechny potřebné informace k časům a místu konání vámi vybraného kurzu najdete v pozvánce, která je ke stažení v pdf pod záložkou kurzu. 

Dovolujeme si upozornit, že skutečné konání kurzu je podmíněno přihlášením alespoň minimálního potřebného počtu účastníků a o případném zrušení rozhodujeme nejpozději měsíc před plánovaným termínem kurzu, zpravidla ještě před rozesláním faktur účastníkům.


Storno podmínky

Kurz je třeba uhradit nejpozději 3 týdny před jeho konáním. Pokud svou účast zrušíte 14 dní před konáním kurzu nebo později, účtujeme si účastnický poplatek v plné výši. V případě neúčasti za sebe můžete poslat náhradníka.

Praktické informace

Na možnosti ubytování pro mimopražské a stravování v okolí se můžete podívat zde.

Odesláním přihlášky dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v tomto formuláři realizátorem vzdělávacího kurzu pro účely vedení dokumentace v souvislosti s akreditací kurzu.