Vzdělávací institut

Termíny kurzů 2018

Kompletní nabídku vzdělávacích kurzů na tento rok právě připravujeme - kurzy budou vypsány postupně během prvního pololetí 2018. Pro již vypsané termíny nahlédněte do sekce aktuální kurzy.
​Při plánování kurzů vycházíme z průběžného zájmu jednotlivců i organizací o konkrétní témata. Můžete proto vybírat z celé naší nabídky. Pokud máte o některý z kurzů zájem a není k němu ještě vypsán termín nebo víte, které kurzy byste vy, vaši kolegové či zaměstnanci v průběhu tohoto roku rádi absolvovali, dejte nám, prosím, vědět, buď přímo vyplněním přihláškového formuláře, anebo e-mailem.

Nové kurzy v nabídce VZIN

V roce 2018 jsme nově vypsali kurz Specifika v práci komunitní psychiatrické sestry. Jeho cílem je odborná příprava psychiatrických sester na práci v oblasti komunitní péče, tedy v přirozeném prostředí pacienta a případě usnadnění přechodu psychiatrických sester pracujících v oblasti lůžkové péče do oblasti péče komunitní. Kurz je akreditován u Ministerstva zdravotnictví jako certifikovaný kurz. Podrobnější informace k aktuálnímu termínu najdete v pozvánce na kurz.

V letoším roce rovněž plánujeme obohacení naší nabídky vzdělávacích kurzů o další nová témata. V tuto chvíli čekáme na udělení akreditace MPSV. Rádi bychom vám nově připravené kurzy nabídli nejpozději na podzim 2018.   


Vzdělávací institut se v roce 2014 zúčastnil dobrovolného auditu akreditovaných vzdělávacích programů realizovaného Fondem dalšího vzdělávání ve spolupráci s MPSV ČR. Podařilo se nám získat certifikát o úspěšném absolvování dobrovolného auditu, který je k nahlédnutí zde.