17.3 trenčin

doby den potrebuji jak mi pomoct mam 53 let od 23 rokochoch sa lečim n psychiatrii mam čid uživam velbutrin valdoxan na noc lepim obalky na štyri hodiny byla jsem v kromeriži nepomohli mi tam za dve hodiny prace je mi psychicky zle jsem unavena nic mi nepomaha snažim se premahat nevim jaky ek by mi skutočne pomohl v kromeriži mi nepomohli za krtky čas se unava a psycicky zle vratila co mam robit
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, těžko Vám mohu doporučovat léky po internetu poté, co Vám ani hospitalizace nepomohla. Wellbutrin patří mezi antidepresiva, které mají energii spíš dodávat, nicméně možností řešení je tu více. To je třeba konzultovat s Vaším psychiatrem. Některá doporučení týkající se duševní hygieny, která mohou být také prospěšná, zmiňuje peer poradkyně.
Avatar

Bára

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz. Cítím, že prožíváte trápení a nevíte kudy kam. Chápu to, že Vám v Kroměřížské nemocnici nepomohli. Ale já bych za nimi dveře nezavírala. Někdy, když je člověku opravdu špatně, je potřeba i hospitalizace. Mně, když je mi hůře, mi v první fázi pomáhá odpočinek. Snažit se nedělat si s ničím starosti. Ale je to těžké. Velice mi pomáhá si s někým popovídat a nemyslím jen s odborníkem, ale s rodinou, kamarády. Zkrátka nebýt na to sama. Samozřejmě někdy je na místě i se zaměřit na medikaci. To ale pouze za dohledu lékaře. Přeji Vám mnoho sil a ať je Vám brzy lépe.


Zpět na seznam