Poradna

Psychiatr Psycholog Sociální pracovník
    Jste v krizi?

Vážení příznivci naší poradny,
 
z provozních důvodů bude od 1. 2. 2023 přerušen provoz internetové poradny Stopstigma.cz se zapojením peer poradců.

Pokud je váš problém naléhavý, využijte některý z kontaktů pro
pomoc v krizi.

Tým poradců Stopstigma.cz
 

Vítejte na stránkách poradny Stopstigma.

Jejím cílem je destigmatizace a odborně garantované poradenství v oblastí duševního zdraví a nemoci. Můžete se zeptat psychiatra, psychologa, sociálního pracovníka nebo peer poradců - lidí s vlastní zkušeností s duševní nemocí. 

Poradna je anonymní, e-mail slouží pouze pro zaslání odpovědi. Zároveň jsou všechny dotazy a odpovědi na ně automaticky zobrazeny na těchto stránkách. Na Vaše dotazy odpovídáme zpravidla do 7 dnů.

Nejedná se o krizovou službu, pokud hledáte naléhavou pomoc, použijte prosím některý z kontaktů zde.
 

Více informací o poradně.

Poradenský tým

Vlaďka Vlaďka Čtvrtým rokem pracuji jako peer konzultantka v neziskové organizaci Ledovec. Při pomoci lidem s duševním onemocněním využívám svou zkušenost s tím, když bolí duše. Uzdravuji se z depresivní a úzkostné poruchy. Toto onemocnění mi v životě připravilo mnohé nástrahy a obtíže, zároveň mě mnohému naučilo a v neposlední řadě mi dalo příležitost živit se prací, která mě těší, naplňuje a v níž nalézám hluboký smysl pro sebe i pro druhé. Ve volném čase ráda čtu, toulám se krajinou, pochutnávám si na zeleném čaji a věnuji se rodině. Jsem upřímně vděčná za pomoc, jakou jsem na cestě zotavení se z duševního onemocnění od ostatních lidí dostala. Nyní mi přináší radost to, že mohu pomáhat i já.
Celý tým poradny >>