Schovává si moč

Dobrý den. Již rok mám partnera, je mu přes 30, vztah máme skvělý, chová se jako gentleman a celkově působí jako klidný a vyrovnaný člověk. Tak jsem ho alespoň do dneška vnímala. Dnes jsem totiž v bytě našla něco, co mě naprosto vyvedlo z rovnováhy a přemýšlím, zda je psychicky v pořádku nebo má nějakou poruchu. Ve skříni si schovává pet lahve s močí. Dohromady to bude určitě 2,5 - 3 litry. Absolutně netuším, co si mám o tom všem myslet a bojím se ho zeptat, bojím se jeho reakce, je to pro mě velmi trapné. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, podobně jako peer konzultantka jsem toho názoru, že užitečné by bylo nejdřív si v tom udělat více jasno, tedy zeptat se. z pouhého faktu přechovávání moči nelze ještě nic validního dedukovat. Držím palce.
Avatar

Jana

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, nejsem sice lékař, ale odhaduji, že se trápíte zbytečně. Na některá vyšetření (např. nefrologická) se musí moč sbírat a první, co mě napadá je, že vás přítel nechtěl z jakéhokoli důvodu tímto vyšetřením plašit. Rozhodně bych hned nemyslela na duševní poruchu, ale raději se ho rovnou zeptala. Tak ať se vše vysvětlí k vaší úlevě.


Zpět na seznam