Ústí nad Labem

Dobrý den. Je to týden, co jsem po dohodě s psychiatrem ukončila léčbu léky. U něj jsem se léčila asi 3 roky, ale vcelku jsem brala léky asi 30 let. Po vysazení po 10 dnech cítím jakoby elektrické impulsy do celého těla. Nevím co s tím a jestli to prejde( doufám ze ano) Mám SOS léky,ale nechce se mi je brát. Myslíte že to brzy přejde? Není mi to příjemné. Děkuji za odpověď
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, jelikož nevím, proč jste se léčila a jaké jste brala léky, tak odpověď neznám. Proč toto nekonzultujete s Vaším psychiatrem? Ten ví, co Vám je a předpokládám, že Vaše SOS léky Vám předepsal z nějakého důvodu.
Avatar

Vlaďka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Nejsem lékař a proto se nemohu odborně vyjadřovat k účinkům léků. Sama jsem zatím psychiatrické léky také nevysazovala. Mám zkušenost jen s přechodem z jedněch antidepresiv na jiné. Od svým klientů však slýchám, že nějaký čas po vysazení pociťovali větší či menší tělesnou i psychickou nepohodu různého druhu, která časem většinou odezněla. Na vašem místě bych se především poradila s lékařem, pod jehož dohledem léky vysazujete. Ten vás zná 3 roky a s vysazováním léků u svých pacientů má jistě zkušenosti. Otevřenost vůči psychiatrovi mi přijde pro léčbu naprosto klíčová. Přeji vám mnoho zdraví a duševní pohody.


Zpět na seznam