Uzkost, tetanie- elicea 10mg 1\2 tablety

Dobrý den, prosím Vás, obracím se na Vás s laskavostí, beru už cca měsíc a půl antidepresiva Elicea 10mg půl tablety, Mudr.mi napsala at beru polovinu ze zacatku tyden a pak uz celou tabletku,ale cela tabletka mi nedela dobre tak beru porad jen pul, nevadi to? Nebo to ztrati efekt? Dekuji za odpoved
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, to jistě nevadí, někteří lidé jsou na antidepresiva citlivější, ale je třeba, aby o tom Vaše lékařka věděla a s ohledem na to vedla další Vaší léčbu.
Avatar

Agáta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Pokud si berete polovinu tablety místo celé, je dle mého názoru dobré to lékařce říci, třeba při příští návštěvě. Chápu, že to může být obtížné, nicméně je třeba s lékařem mluvit po pravdě, jinak se jen těžko spolupracuje. Pokud jsou pro vás léky takhle nové, je možné, že zatím ještě převažují negativní účinky nad těmi pozitivními, mohlo by se to časem upravit samo, měsíc a půl je podle mě poměrně málo. Zkuste lékařce říci, co je to to, že vám není dobře. Může vám časem i zkusit vyměnit medikaci za jinou. Hlavní je nemít strach z komunikace s lékařem. Držím Vám pěsti a ať se cítíte lépe.


Zpět na seznam