dobrý dětský psychiatr

Dobrý den, potřebovala bych poradit dobrého dětského psychiatra, který se zabývá mládeží. Potřebujeme zjistit, zda dcera (17let) netrpí nějakou duševní chorobou. Mnohokrát děkuji K.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, konkrétní kontakt vám nemohu nabídnout. Není v našich silách udržovat si aktuální přehled fungujících psychiatrů, natož spravedlivě hodnotit jejich kvalitu. K nalezení dostupného psychiatra můžete použít internetu, přeptat se praktického lékaře nebo vaší zdravotní pojišťovny . Přeji, ať se vám podaří najít funkční řešení.
Avatar

Vlasta

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz do naší poradny, který byl napsán opravdu stručně a stejně tak stručně na něj asi nedokážu odpovědět. Naskýtají se mi otázky jako např. Co svědčí o tom, že by Vaše dcera měla mít nějaké duševní onemocnění? Nevím, v jakém okresu či kraji bydlíte, a tak se nedá na Váš dotaz všeobecně odpovědět. Co mohu poradit je, obrátit se buď na výchovného poradce ve škole, nebo na dětského lékaře Vaší dcery, který Vám může poskytnout případné informace, i z hlediska informovanosti ve Vašem místě bydliště. S poradcem nebo s lékařem můžete sdílet Vaše obavy; poradit se, jak a kde byste našla potřebnou podporu pro Vaši dceru. Třeba se ani nemusí jednat hned o duševní nemoc, dospívání je kolikrát nejednoduché období pro osobu samotnou. Oceňuji Vaši snahu a podporu, kterou dceři poskytujete. Přeji Vám a dceři hodně štěstí, zdraví a držím palce, ať se daří.


Zpět na seznam