Intuícia a toxický stres

Dobrý deň,zažívam toxický stres, kongnitívne problémy a všetko sa mi zdá nereálne a za sklom teda derealizáciu kvôli problémom v rodine a kvôli mame. Nefunguje mi intuícia teda sa mi nejakým spôsobom zničilo duševné zdravie a predtým mi fungovala. Lebo som v neustálom strese teda dlhodobom. Neviem sa dá prosím vyliečiť z následkov dlhodobého stresu a teda nefungujúcej intuície. Ďakujem za odpoveď.
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, nevím co více poradit, než jsem odepsal na váš velmi podobný dotaz před několika dny (7.12.). Za vhodné považuji objednání k psychologovi a pravděpodobně i psychiatrovi. Přeji ať se vám daří.
Avatar

Bára

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz. Popisujete problémy s intuicí a derealizací, obecně s duševním zdravím. To jsou velmi nepříjemné stavy. A problémy v rodině a dlouhodobý stres na to mohou mít zásadní vliv. Chápu, že Vás problémy už velice obtěžují a nevíte, jak s nimi naložit. Já bych se nebála vyhledat odbornou pomoc. Ať už psychiatra nebo psychologa. A začala bych s dlouhodobým stresem a vlivem na mě, s pomocí odborníků, nějakým způsobem pracovat.


Zpět na seznam