Úzkost

Když mám zánět močových cest tak nemůžu být v blízkosti lidi at už je to rodina přítel nebo cizí. Prostě mam divnej pocit a je to strašný, nemůžu spat ani vedle svého přítele a to spolu bydlíme je mi 18 let asi je to nějaká porucha prosim o nějakou radu jak se toho zbavit děkuji za pomoc
Avatar

Michael Kostka

Odpověď odborníka:
Dobrý den, ke stanovení diagnózy je důležité nejen to, co přesně se děje, ale i v jakém kontextu, v jaké míře a jak často. Pokud vám popisované potíže nenarušují mimo pár dní v roce život, nepovažoval bych za zásadní se jimi zabývat. I u řady jiných onemocnění, včetně chřipky nebo angíny, je běžné, že pár dní nemáme chuť někoho vidět nebo s někým komunikovat. Pokud vám tyto obtíže narušují život závažnějším způsobem, nebo se výraznější úzkosti objevují i v jiných životních oblastech, můžete využít konzultace s klinickým psychologem.
Avatar

Lenka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den, opravdu nevím, jak bych Vám poradila, nemám žádnou podobnou zkušenost, ani jsem se obdobným problémem nesetkala ve svém okolí. Vaše potíže mohou mít podle mého názoru i jinou příčinu, než je samotný zánět močových cest a myslím (pokud potíže v dohledné době nezmizí), že by bylo dobré navštívit odborníka - psychologa/psychoterapeuta. Ten by Vám měl pomoci. Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.


Zpět na seznam