Pomoc

Dobrý den potřebuji pomoct sem duševně narušena a ublizuji jak sobě tak svému blízkému okolí nejvíc svému příteli potřebuju pomoct nechci o něho přijít už pár měsíců pozoruji že není něco v pořádku. Prosím pomoc.
Avatar

Petr Příhoda

Odpověď odborníka:
Dobrý den, z Vašeho dotazu není jasné, jak se Vámi zmíněné duševnní narušení projevuje ve vztahu k sobě a k druhým, zároveň je z něj cítit naléhavost věci řešit. V takovém případě bych se obrátil na odbornou pomoc, třeba v některém z krizových center, též je možné problém anonymně probrat na lince důvěry, např. telefon 284 016 666
Avatar

Vlaďka

Odpověď peer poradce:
Dobrý den. Váš dotaz na mne působí velmi naléhavě, zdá se, že Vás vaše situace opravdu hodně tíží. Nepopisujete přesněji Vaše obtíže, ale pokud již zasahují takovýmto způsobem do života Vás samotné i Vašeho okolí, doporučila bych Vám vyhledání odborné psychiatrické pomoci. Já sama jsem s návštěvou psychiatra dlouhou dobu váhala - a když se dívám na ty roky zpátky, říkám si, že bych udělala lépe, kdybych se svými psychickými potížemi šla k lékaři mnohem dřív. Léky i psychoterapie mi výrazně pomohly, přišla úleva a nová radost ze života. Totéž přeji i Vám.


Zpět na seznam