Poradna


Vítejte na stránkách poradny Stopstigma. Jejím cílem je destigmatizace a odborně garantované poradenství v oblastí duševního zdraví a nemoci. Můžete se zeptat psychiatra, psychologa, sociálního pracovníka nebo peer poradců - lidí s vlastní zkušeností s duševní  nemocí. 
Odpovědi psychiatra a psychologa od 1. května 2018 vznikají v rámci projektu VIZDOM Národního ústavu duševního zdraví a jsou zde publikovány se svolením této organizace.
Poradna je anonymní, e-mail slouží pouze pro zaslání odpovědi. Zároveň jsou všechny dotazy a odpovědi na ně automaticky zobrazeny na těchto stránkách. 
Na Vaše dotazy odpovídáme zpravidla do 7 dnů.
Nejedná se o krizovou službu, pokud hledáte naléhavou pomoc, použijte prosím některý z kontaktů zde.
Více informací o poradně.
 

Vyberte sekci

Psychiatr Psycholog Sociální pracovník
    Jste v krizi?

 

           

Poradenský tým

Mgr. Michael Kostka Mgr. Michael Kostka V roce 2003 jsem absolvoval v oboru psychologie na Filosofické Fakultě Univerzity Karlovy. Od 2009 odborná způsobilost v oboru adiktologie. 2003-2010 jsem pracoval jako psycholog a terapeut v terapeutické komunitě Magdaléna – léčba  drogových závislostí. Od r. 2010 pracuji v PN Bohnice. V ambulantní péči jsou mými klienty především lidé v náročných životních situacích (rozchody, ztráty, sociální izolovanost, nejistota apod.), v péči lůžkové mám zkušenosti především v oblastech závislostí, psychóz a poruch osobnosti.
Celý tým poradny >>