Poradna

Psychiatr Psycholog Sociální pracovník
    Jste v krizi?

 

Vítejte na stránkách poradny Stopstigma.

Jejím cílem je destigmatizace a odborně garantované poradenství v oblastí duševního zdraví a nemoci. Můžete se zeptat psychiatra, psychologa, sociálního pracovníka nebo peer poradců - lidí s vlastní zkušeností s duševní nemocí. 

Poradna je anonymní, e-mail slouží pouze pro zaslání odpovědi. Zároveň jsou všechny dotazy a odpovědi na ně automaticky zobrazeny na těchto stránkách. Na Vaše dotazy odpovídáme zpravidla do 7 dnů.

Nejedná se o krizovou službu, pokud hledáte naléhavou pomoc, použijte prosím některý z kontaktů zde.
Odpovědi psychiatra a psychologa od 1. května 2018 vznikají v rámci projektu VIZDOM Národního ústavu duševního zdraví a jsou zde publikovány se svolením této organizace.

Více informací o poradně.

Poradenský tým

Agáta Agáta Pracuji v neziskové organizaci Fokus jako peer konzultantka. Mám vlastní zkušenost s duševním onemocněním, léčím se více než deset let. Ráda poznávám nové lidi a udržuji stará přátelství. Baví mě komunikovat, ráda cestuji a poslouchám hudbu. Tuto práci jsem si vybrala proto, že vím, jak je těžké říci si o pomoc nebo radu, když se člověk dostane do psychických nesnází. Myslím si, že duševní zdraví je hodnota, za kterou je třeba bojovat.
Celý tým poradny >>